У Броварах пройшов Міжнародний день йоги

 

З нагоди Міжнародного дня йоги у місті Бровари (Броварський район, Київська область) відбулися лекції, семінари та тренування.

Проведення заходів продемонструвало велику зацікавленість жителів міста практикою йоги, чимало броварчан взяли участь у заходах і  спробували вплив цієї оздоровчої, духовної філософії на людський організм.

В рамках заходу відбувся ряд показових презентацій, а саме:   майстер-клас йога для мам, відповіді на питання молоді мами змогли отримати на майстер-класі інструктора Прасу йога України, психолога та реабілітолога Ольги Чиж. Всі, хто готується до батьківства, запрошувались на зустріч з автором методики підготовки до пологів методами йоги Анною Савченко, інструктора Української федерації йоги.

На лекції торкались й психологічної сторони практики йоги. Крім цього, проходили відкриті класи від інструкторів Української федерації йоги та представників різних напрямків йоги, які виявили бажання спільно відзначити цей день. Наступний майстер-клас у Броварах заплановано провести 16 вересня 2018 року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також