Алкоголь у лікарнях: реалії нашого життя

Депутати Київради можуть заборонити продаж алкоголю в лікарнях

У Київраді проходить узгодження проект рішення про заборону продажу алкоголю в медичних установах. До сих пір всі спроби столичних депутатів заборонити продаж або обмежити її в часі закінчувалися фіаско.

Засідання постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту відбулося ще 11 липня 2018 року, а рішення ще нема. Голова комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олександр Бродський повідомив, що його комісія планує розширити список місць, де заборонено продаж алкоголю. Відповідним проектом рішення Київради №08 / 231-1950 / ПР пропонується внести в цей список установи охорони здоров’я.

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту на чолі з Олегом Гелевеем одноголосно підтримала цю ініціативу.

Відзначимо, боротьба Київради з продажем алкоголю ведеться за кількома напрямками. Нещодавно комісія Бродського погодила проект рішення, що обмежує продаж алкоголю з 23:00 до 10:00, не зважаючи на недавнє рішення Антимонопольного комітету, яка зупинила аналогічне рішення Київради.

Також влітку Київрада звернулася до Верховної Ради з проханням заборонити продаж алкоголю та тютюнових виробів на території дитячих кімнат.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також