Тріатлон у Вишгороді: свято спорту на Київському морі

 

У Вишгороді провели Чемпіонат з тріатлону

На Київському морі та набережній міста Вишгород провели яскраве спортивне свято з олімпійського виду спорту – відкритий чемпіонат України з триатлону, в рамках якого було проведено чемпіонат Київської області з триатлону серед дорослих, молоді та аматорів.

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури й спорту Київської облдержадміністраці.

Більше трьох сотень найсильніших тріатлоністів приїхали цьогоріч на всеукраїнську першість. Цікаво, що з кожним роком учасників стає більше, а це говорить про те, що тріатлон набирає популярності в нашій країні.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з таких регіонів України як Київ, Львів, Запорізька, Черкаська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Житомирська, Полтавська, Львівська, Кіровоградська області. Змагання проводилися у трьох дисциплінах: плавання, велогонка та біг.

У програмі чемпіонату з триатлону серед дорослих, молоді та аматорів формат дистанції складав 1,5 км плавання / 40 км велосипедної гонки / 10 км бігу. В акватлоні формат дистанції – 1 км плавання / 5 км бігу.

Під час свята триатлону для малечі, яка не брала участі у чемпіонатті, влаштували свої змагання – малюнок на асфальті «Триатлон очима дітей».

Чемпіонат, як і завжди, завершився церемонією нагородження, а для того, аби вручати кубки та медалі, завітав очільник Київщини, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також