Постраждалим від пожежі на БРСМ присудили 100 млн компенсації

Постраждалі від пожежі на нафтобазі БРСМ, що розташована у селі Крячки (Васильківський район, Київська область) можуть отримати компенсацію у розмірі 100 мільйонів гривень.

Таке рішення прийняв Обухівський районний суд Київської області. Адвокати постраждалих домагатимуться виконання рішення суду та виплати компенсації 12 позивачам із числа травмованих пожежників і членів сімей загиблих під час пожежі на нафтобазі БРСМ. За словами адвоката Олександра Мірошника, який  представляв потерпілих у суді, юридична робота була ускладнена через опір правоохоронної системи, яка довгий час не визнавала позивачів потерпілою стороною. Адвокат Олександра Парамонова, яка теж захищала інтереси потерпілих у суді, повідомила, що під час судових розглядів сторона відповідача в особі БРСМ не визнала свою провину і не пішла на контакт з потерпілими.

Нагадаємо, пожежа на нафтобазі БРСМ за визначенням ДСНС,  є другою за масштабом після аварії на Чорнобильській АЕС. У результаті загинули 6 осіб, 20 людей постраждали. Територія навколо об’єкта була заражена токсичними речовинами, що негативно впливають на здоров’я.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що понад мільярд гривень «БРСМ-Нафта» арештовано судом.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також