У Києві в Бухта Art Space відкрили безкоштовний кінотеатр

    -

Новини Києва

На другому поверсі Річкового вокзалу у Києві у закладі Бухта Art Space запрацював безкоштовний кінотеатр.

Показ фільмів організували за сприяння відеосервісу Megogo. Тричі на тиждень – по середах, четвергах і неділях – на другому поверсі Річкового вокзалу на території Бухта Art Space будуть проходити кінопокази. Місткість кінозалу – 70 місць. Замість звичних крісел в кінотеатрі розміщені м’які пуфики.

Середами о 20:00 будуть показувати фільми-легенди, блокбастери, обов’язково з субтитрами або сурдоперекладом для людей з вадами слуху. Так, вчора, 12 червня, було представлено фільм «2 + 1».

Щочетверга у показі о 19:00 братиме участь кіноексперт, отже буде проходити обговорення стрічки. Серед експертів вже анонсовані українські режисери, продюсери, медіа менеджери, запрошені Ukrainian Film School. У програмі у четвер – покази фестивальних робіт, короткометражок, арт-хаусу, фільмів мовою оригіналу та інше.

Вже завтра, 14 червня, у кінотеатрі покажуть оскароносний фільм іранського виробництва «Комівояжер», а запрошеним експертом вечора стане Тарас Ткаченко. Він є режисером таких фільмів, як «Право на Надію», «Опер за викликом», «Чорний Ворон» та інших короткометражних, документальних картин.

Неділями показуватимуть популярні блокбастери, різні касові кінотеатральні фільми, фестивальні стрічки з медіатеки Megogo. Початок сеансу о 20:00. Цієї неділі, 16 червня, пройде показ «Венеція і Секс».

На літній період організатори планують ввести «дитячий день» та показувати мультфільми. Крім того, планується організація цікавих тематичних майстер-класів, різноманітних лекцій, відкритих зустрічей з експертами медіа-, ТВ- та кіноіндустрій, провідних режисерів тощо.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про можливу додаткову серію у серіалі, що став відкриттям року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також