На Русанівці відкрили відремонтований стадіон

У Дніпровському районі Києва відкрили після реконструкції стадіон «Русанівець».

Про це повідомив сайт Київської міської державної адміністрації.  Колись тут відбувалися футбольні матчі міського рівня, інші змагання. Але протягом багатьох останніх років він стояв занедбаним і непридатним для занять спортом. Земельну ділянку, на який знаходиться стадіон хотіли забудувати багатоповерхівками. Але місто відстояло цей спортивний об’єкт.

«Русанівець» почали ремонтувати минулого року. Тут повністю оновили футбольне поле, кругові бігові доріжки, сектори для стрибків у висоту та стрибків з жердиною, сектор для штовхання ядра, яму з водою для стипль-чезу, облаштували трибуни з навісом на 480 глядачів, встановили електронне табло, освітлення футбольного поля, системи відеоспостереження та охоронної сигналізації, протипожежну систему та контроль доступу.

«Стадіон «Русанівець» – муніципальний. У першу чергу, тут займаються діти – з дитячо-юнацьких шкіл, шкіл, що знаходяться поряд. Також він відкритий для кожного, хто живе в нашому місті. Будь ласка, приходьте, займайтеся спортом!» – відзначив мер Києва Віталій Кличко.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про спорт на Контрактовій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також