«Ветеран – не терорист». У Києві відбувся мітинг на підтримку полку «Азов»

У Києві біля Міністерства закордонних справ відбувся мітинг на підтримку полку «Азов». Про це повідомляється на сторінці «Ветеранське братерство» в Facebook.

На мітинг прийшли ветерани, їхні рідні та небайдужі кияни, щоб підтримати полк «Азов» та закликати МЗС України відреагувати на гібридну інформаційну атаку щодо України.

Акція відбулася після того, як стало відомо, що 40 конгресменів США виступили з вимогою внести «Азов» до списку іноземних терористичних організацій.

«Такий крок американських конгресменів, спричинений впливом російської пропаганди, в українців викликає лише обурення, адже азовці – захисники власної держави й народу. Вони були серед перших добровольців, які у 2014 році виступили на захист України й продовжують боротись за нашу незалежність на Сході країни», – говориться в повідомленні.

Учасники акції закликали МЗС України «офіційно відреагувати на наклепи щодо офіційного підрозділу Нацгвардії й втручання у внутрішні справи нашої держави та направити ноту протесту до Державного департаменту США у зв’язку із закликами американських конгресменів».

До ветеранів «Азова» вийшов заступник міністра закордонних справ Василь Боднар, повідомляє Цензор.нет. Він засудив дії конгресменів і повідомив, що спільно з МВС вже ведеться робота з інформування американської сторони про те, що бійці «Азову» не є терористами, а сам підрозділ входить до складу Нацгвардії України.

Фото: censor.net, Facebook/Ветеранське братерство

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві пройшов марш «Ні капітуляції».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також