У центрі Києва облаштують нові велодоріжки

У Києві на Подолі облаштують нові велодоріжки. Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель на своїй сторінці в Facebook.

Він написав, що з появою пішохідного простору на Контрактовій площі і вулиці Сагайдачного запрацювала нова схема дорожнього руху на Подолі.

«У пішохідній зоні після реконструкції облаштують і велосипедні шляхи. Це буде зроблено за допомогою брукування вулиць – напрям руху велосипедистам вказуватимуть залізні вставки на дорозі. Однак пріоритет у русі тут матимуть все-таки пішоходи».

Уточнюється, що проектом передбачено побудову двосторонньої велодоріжки по Межигірській, яка починатиметься від перехрестя на Спаській й буде закінчуватися перед початком Валів (вул. Нижній Вал).

«У межах пішохідного простору на Контрактовій площі, де пішохід має пріоритетне значення, велодоріжка не буде маркуватись. За допомогою металічних вставок буде показано лише траєкторію руху і поворотів. У пішохідній зоні рухатись велосипедом дозволено на швидкості, яка не перешкоджатиме руху пішоходів».

Екскурсоводи вважають, що створення пішохідної зони Подолу додасть Києву схожість з провідними європейськими столицями.

Фото: Facebook/Сергій Майзель

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що 73-річний ірпінчанин доїхав велосипедом до Марракеша.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також