Ігор Кононенко: «Молодь – розвиток та майбутнє України»

Створити молодому поколінню умови для розвитку вдома – найважливіше завдання держави. Молодь має здобувати знання і успіхи в своїй країні, щоб згодом забезпечити успіх всієї України.

Про це заявив народний депутат Ігор Кононенко, вітаючи з Днем молоді жителів Київщини.

«Молодість — це розвиток, енергія змін. Допоможемо молоді створити умови для самореалізації сьогодні  – завтра вона розвиватиме країну, здобуватиме перемоги для неї», — каже народний депутат.

На думку депутата Кононенка, зупинити відтік молодих талантів і робочих рук за кордон цілком можливо.

«Ми будуємо й оснащуємо школи — саме там молодь починає свій шлях до дорослого життя. Ми ремонтуємо лікарні і ФАПи, щоб молоді люди мали змогу вчасно отримати медичну допомогу. Ми розвиваємо спорт і будуємо стадіони, адже в здоровому тілі живе здоровий дух. Ми формуємо звичку до здорового способу життя, культурного дозвілля», — наголошує Ігор Кононенко.

Народний депутат нагадав, у який спосіб треба заохочувати до роботи вдома молодих фахівців.

«Коли ми починали переоснащувати медичні заклади, то одразу передбачили, де мають жити лікарі. Ми будували їм житло або прямо у приміщенні ФАПу, або поряд із ним. Оселі оснащені за всіма сучасними вимогами – підведено воду і каналізацію, зроблено якісний ремонт. Ми домоглися, щоб зросли зарплати фельдшерів. І на прикладі Васильківщини скажу – після перегляду оплати працювати там виявили бажання 40 молодих інтернів», — розповідає Ігор Кононенко.


Нагадаємо: Ігор Кононенко заявив: «Хочу, щоб кожна дитина Київщини мала можливість займатися спортом на майданчиках європейського рівня».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також