Ігор Кононенко: хочу, щоб кожна дитина Київщини мала можливість займатися спортом на майданчиках європейського рівня

Спортивні об’єкти в містечках і селах у глобальному сенсі покращують якість життя усієї громади. Там, де підлітки зайняті спортом, менше правопорушень, діти ростуть здоровішими, більш підготовленими до життя. З таким поглядом підходить до розбудови спортивної інфраструктури Київщини народний депутат Ігор Кононенко.

Спорт, що рятує життя – девіз сім’ї самого Кононенка. Ігор Віталійович і його дружина пані Лілія самі займаються спортом і привчають до цього своїх дітей.

Розвиток спорту на Київщині

Підтримка спорту – це родинна справа Кононенків. Якщо дружина тренує дітей, то чоловік будує спортивні об’єкти, розвиває спортивну інфраструктуру.

В місті Українка Обухівського району стадіон жодного разу не ремонтували аж з 1972 року. За словами директорки Тамари Дидик, дозволити дітям грати на цьому полі було не те, що соромно, а просто небезпечно. За підтримки Ігоря Кононенка за лічені місяці спільними зусиллями стадіон модернізували до європейського рівня.

А в Обухові відреставрували басейн. Він теж дійшов без ремонту до наших днів ще з радянського часу. Оновили все – починаючи від встановлення сучасних систем води аж до використання енергозберігаючих технологій.

Ігор Кононенко впевнений, що створення можливостей для занять спортом глобально впливає на спосіб життя громади.

«Коли є місця для занять спортом – це зовсім інша якість життя. В активних громадах менше правопорушень, підлітки замість того, щоб влазити у погані компанії, зайняті саморозвитком, конкурують між собою, ростуть здоровішими, більш підготовленими до життя», – переконаний Ігор Кононенко.

Народний депутат докладає багато зусиль для розбудови спортивних об’єктів на Київщині. За його сприяння відкриваються нові спортивні майданчики, модернізуються стадіони, закупається спортивний інвентар для шкіл. На власному прикладі він знає, де живе спортивний дух, живе бажання розвиватися і підкорювати вершини.


Нагадаємо: Ігор Кононенко стверджує, що нові технології допоможуть очистити повітря на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також