Фестиваль «Паніки та істерики» з приводу коронавірусу в Києві скасовано

Після вчорашнього оголошення в Україні карантину через коронавірус ЗМІ повідомили, що кияни штурмують супермаркети й масово скуповують продукти, сірники, свічки, сіль… Чи дійсно в столиці почався «фестиваль паніки та істерики»? 

Виявилося, що панічному нападу перелякані китайським вірусом громадяни найбільше піддалися ввечері 11-го березня — безпосередньо перед введенням карантину. Вони дійсно бігли в магазин по гречку/сірники/сіль/тощо прямо посеред ночі.Тож у деяких магазинах покупців було більше ніж зазвичай. Проте назвати це «панікою» можна було лише умовно. 

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Новини, проілюстровані відео та світлинами із супермаркетів «Метро», до уваги брати не варто. Адже в магазинах цієї мережі люди завжди роблять покупки дрібним гуртом, тож показовими такі ілюстрації назвати точно не можна. 

У перший день карантину, 12 березня, ми обійшли магазини та супермаркети в районі станцій метро «Політехнічний інститут» та «Шулявська». Черг не побачили в жодному, гречка, цукор, борошно, сіль, макарони та інші «стратегічні» продукти є в наявності у звичайній кількості. 

У соцмережах дописувачі також говорять про відсутність ажіотажу та панічного скуповування будь-чого в столичних магазинах.

«Все тихо й спокійно. Ніде немає ні черг, ні паніки. Може, у людей просто грошей немає?», «Солом’янський район, Billa — все спокійно», «Я придбала чашку-оберіг;) черг ніде немає, ні в Butlers, ні в Ашан», «На Райдужному теж норм. Лише борошна нема», «Вчора в “Ашані” гребли все. І купа знайомих, навіть подруга полетіла у Метро за покупками. На моє: “От нафіга” — відповідь: “Ну усі ж гребуть”. Сьогодні в Новусі вже більш-менш було в обід, каси працювали всі, але черг нема, а полиці з крупами напівпусті».

Тож, якщо вам скажуть, що кияни масово скуповують все що можна, не вірте — у столиці фестиваль «Паніки та істерики» з приводу коронавірусу скасували.

А ось медичних масок в аптеках дійсно немає. Воно й не дивно, адже їх з України вивозили сотнями тонн, починаючи ще з лютого. Нічого особистого — самий тільки бізнес.

Фото: ofigel.com, rbc.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що очільник Київщини звернувся до мешканців через епідемію коронавірусу.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також