Незабаром на Васильківщині з’явиться «Єдине вікно»

З 29 листопада у Васильківському районі з’явиться новий сервіс, що дозволяє оформлювати звернення до всіх державних установ в одному приміщенні.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Завдяки «Єдиному вікну» мешканці району зможуть звертатися до Васильківського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, Васильківського районного територіального центру соціального обслуговування, Служби у справах дітей та сім’ї Васильківської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Васильківської РДА та Васильківського управління ГУДФС у Київській області. З 29 листопада вони всі будуть знаходитись за однією спільною адресою: м.Васильків, вулиця Декабристів, 45.

«Створення “Єдиного вікна” значно спростить та підвищить якість надання послуг населенню Васильківського району та покращить умови праці працівників відповідних управлінь, служб та центрів», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також