Брати Клички відкрили на Березняках легкоатлетичний манеж

Сьогодні 4 грудня, на житловому мікрорайоні Березняки у  Києві було відкрито після реконструкції оновлений манеж для легкої атлетики.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація. Манежу вже понад 40 років, тому він не відповідав технічним та безпековим вимогам. У старому приміщенні повністю замінили інженерне обладнання, прибудували дві одноповерхових і одну двоповерхову будівлю, зробили термомодернізацію, сучасну систему вентиляції та опалення. Також є умови для пересування людей з обмеженими можливостями.

Після реконструкції на території манежу з’явилися сучасний зал із трибунами на 300 місць, тренувальні зали, зокрема, з біговими доріжками. Є майданчик для стрибків у довжину. А також – зали для боксу, настільного тенісу та вільної боротьби, нові роздягальні та душові.  Для манежу закупили понад  тисячу одиниць професійного спортивного обладнання, виготовленого в Україні, Європі та США. Вмонтовані у покриття манежу датчики підраховують кола під час бігу на 3-5 км. Також є система фіксації фальстарту та фотофінішу, яка дозволяє відстежувати результати великої кількості учасників змагань. На інформаційні табло автоматично виводиться результат змагань.

На відкриття манежу завітали брати Віталій та Володимир Клички.

«Цей спортивний об’єкт стане однією з найкращих тренувальних баз в Україні. Ми поспілкувалися зі спортсменами – всі задоволені. За рівнем оснащення легкоатлетичний манеж на Березняках може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань. Переконаний, у цій будівлі буде дуже багато спортивних досягнень, що підніматимуть нашу країну ще на вищий рівень», – відзначив мер Києва.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Кличко записав відеоролик про свою роботу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також