За Віталія Кличка на виборах мера проголосує найбільше киян

Якби вибори мера Києва відбувались в середині жовтня, то 27,1% виборців віддали б свої голоси діючому міському голові Віталію Кличку.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології з 11 по 22 жовтня. На другому місці з великим відривом  –  Олександр Ткаченко. Він набирає вдвічі менше за Кличка – лише 13,3% голосів. Замикає трійку лідерів Андрій Пальчевський з 9,3% голосів. Далі йдуть Олександр Попов (6,4%) та Микола Томенко (6%). 2% викреслили б усіх кандидатів або зіпсували б бюлетень, 18,6%  виборців ще не визначились зі своїм вибором, майже 4% вирішили не голосувати.

Якщо розрахувати відсотки стосовно до тих, хто визначився  (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині жовтня), то результат Віталій Кличка ще більше – 36,6%. На другому місці – Олександр Ткаченко, який набирає вдвічі менше – лише 18%, на третьому – Андрій Пальчевський (12,6%), на четвертому – Олександр Попов (8,6%) і на п’ятому Микола Томенко (8,1%).

Крім того, найбільша кількість киян (28,9%) впевнена, що саме Віталій Кличко і залишиться мером Києва у випадку дострокових виборів. На Ткаченка ставлять вдвічі менше виборців (19,1%), на Пальчевского – 5,2%, у перемогу Попова вірять лише 1,7% виборців, а у те, що мером Києва стане Микола Томенко – 2,4%.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Гарік Корогодський заявив про бажання виграти вибори мера Києва.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також