Бориспільщина спрямувала 90 млн гривень на охорону здоров’я

У цьому році Бориспільська РДА за підтримки депутатського корпусу районної ради спрямувала понад 90 мільйонів гривень з районного бюджету на сферу охорони здоров’я.

Про це повідомляє сайт Бориспільської районної державної адміністрації. Загальна сума інвестицій на реалізацію реформи первинної медичної ланки в районі становила 10,4 млн. грн, на реалізацію вторинної ланки – близько 44 млн грн.

  • придбано 11 автомобілів «невідкладної медичної допомоги» вартістю 2,1 млн грн;
  • проведено оснащення медичних закладів району європейським обладнанням на суму 39,6 млн грн;
  • розроблено проект електронної «медичної картки пацієнта» вартістю 800 тис грн.;
  • облаштовано клініко-діагностичну лабораторію з пунктами забору крові в населених пунктах району на суму понад 8 млн грн;
  • модернізовано операційний блок хірургічного відділення ЦРЛ – майже 9 млн грн;
  • придбано фізіотерапевтичне обладнання для Бориспільської ЦРЛ на суму близько 5 млн грн.

Крім того, в бюджеті району на 2019 рік закладено 46 млн грн додаткових коштів на розвиток центральної районної лікарні.

З метою розвитку інфраструктури та соціальної сфери району розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщень Вороньківської сільської дільничної лікарні з будівництвом сучасного діагностичного центру з житлом для медичного персоналу та розпочато роботи з проекту будівництва реабілітаційного центру для постінсультних хворих  на базі сільської дільничної лікарні в с.Старе.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також