Володимир Остапчук відповів хейтерам щодо вильоту з «Танці з зірками» у Києві

За крок до фіналу паркет шоу «Танці з зірками» у Києві залишила пара українського ведучого Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової. І якщо своє розлучення після 12 років шлюбу артист не коментував то вильоту з шоу присвятив довгий пост в Instagram.

Володимир Остапчук – відомий телеведучий, комік та шоумен, що запалив серце кожного глядача яскравого шоу, однак залишив паркет у півфіналі. В 13 ефірі зірки танцювали по три танці, один з яких був разом з суддею, парі ведучого випав всесвітньо відомий хореограф-постановник та суддя шоу – Франсиско Гомес. Однак, навіть зірковий номер з суддею не зумів врятувати Володимира та Ілону від вильоту, глядачі недостатньо підтримали пару.

Залишивши паркет, Ілона Гвоздьова звинуватила Володимира Остапчука в надмірній самовпевненості та фанатичному бажанню перемогти, що не дало можливості їх парі пройти до фіналу. У свою чергу, ведучий також вирішив прокоментувати прощання з паркетом на своїй сторінці в Instagram. Шоумен подякував своїй освіченості, ерудиції та знанням мов, які так і не знадобились. Відзначив усіх, хто творив це шоу та допомагав робити їх парі постановки. Порівняв танцювальний колектив танців з дитячим табором, в якому за кимось просто приїжджають на тиждень раніше. Звісно ж, артист не забув подякувати групі підтримці та глядачам, завдяки яким, їх пара потрапила аж на 13 ефірів.

instagram.com/vova_ostapchuk

Остапчук з посмішкою віддячив хейтерам за їх критику, адже вона зробила його сильнішим та стала стимулом рухатись вперед. Важливе місце в подяці ведучий залишив рідним, які вранці будили його, а в обід давали установки на перемогу. Зірка не оминула і склад суддів. Підсумував Володимир Остапчук всю свою подяку висловом: «Я АБСОЛЮТНО СЧАСТЛИВЫЙ ЧЕЛОВЕК!»

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука та звинуватила в поразці на «Танці з зірками» в Києві

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також