Зоополіція в Києві: на роботу вийдуть кілька екіпажів

Зоозахисники чекають дозволу від поліції, щоб затримувати догхантерів

У столиці активісти виключно на громадських засадах створюють загони зоополіціі. Від поліції їм потрібен лише дозвіл на затримання шкуродерів. А далі вони готові самостійно доставляти злочинців у райвідділи.

Зоозахисники відзначають, що правоохоронці не дуже квапляться на виклики, що пов’язані з тваринами, а в багатьох випадках не приїжджають взагалі. Та навіть коли шкуродера затримано, він не завжди отримує реальний термін.

Як зазначив зоозахисник Ельшан Мехтієв, на даний час активісти мають намір створити 2-3 екіпажу. Після дзвінка від волонтерів або активних мешканців столиці такий екіпаж буде виїжджати на місце злочину. Спочатку буде проводитися роз’яснювальна робота, але якщо вона не допоможе, зоополіція має намір переслідувати догхантерів або інших злочинців законним методами.

Передбачається, що до екіпажу зоополіціі увійдуть волонтер, ветеринар та юрист. Важливо, щоб затримання відбувалося в правовому полі. Також потрібні і журналісти, щоб фіксувати все на камеру і залучити винуватця до відповідальності.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також