До Дня Злуки у Фастові пройшли урочистості

В місті Фастів (Київська область) відбулись урочистості з нагоди  100-річчя  підписання Договору між Українською Народною Республікою і Західноукраїнською Народною Республікою.

На святкування Злуки до Фастівщини прибули делегації з усіх областей України. З вітальною промовою до  гостей звернувся голова КОДА Олександр Терещук. Священики різних конфесій прочитали молитву за єдність України, після чого міський голова Фастова Михайло Нетяжук спільно з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим  урочисто заклали перший камінь у фундамент майбутнього Музею Соборності.

Серед програми заходів, які проходили в місті:

– Передача землі з усіх регіонів України для монумента Соборності України.

– Перегляд документального фільму «Злука. День Соборності України».

– Презентація концепції книги «Соборна Україна» (поштово-логістичний партнер «Укрпошта»).

– Презентація перспективного Плану розвитку міста на 2019-2020. (Відкриття Центру місцевого розвитку «ФастДевелопмент», пункту митного оформлення, закладання першого каменя у будівництво індустріального парку «ФастІндастрі») тощо.

Святкові урочистості продовжились вже у фастівському Палаці культури, де стартувала Всеукраїнська Естафета Єднання, а Фастову були передані капсули з землею з різних куточків України для монумента Соборності, який незабаром постане у місті.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також