«Закриті сторінки історії»: на Київщині реалізували патріотичний проект

 

23-26 червня представники ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» провели «Історико-краєзнавчу експедицію «Закриті сторінки історії».

Цей проект став одним із переможців Обласного конкурсу серед проектів, розроблених інститутами громадського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надається підтримка коштом бюджету.

Мета цього проекту – підтримка та розвиток історико-краєзнавчого руху на Київщині, підвищення рівня активності в молодіжному середовищі та зацікавленості до історії рідного краю, подій першої Української Революції шляхом зібрання інформації та створення нових маршрутів для екскурсій і походів для молоді.

Всього в експедиції взяли участь 35 осіб з усієї Київщини, серед яких – студенти історичних факультетів, вихованці і керівники історико-краєзнавчих об’єднань, лідери громадських організацій, що працюють за даною тематикою, активна зацікавлена молодь, яка підготувала кращі презентації про свою краєзнавчу роботу, та найактивніші учасники семінару «Патріотичні екскурсії Київщиною».

В рамках проекту молоді люди відвідали історичні локації, де відбувались важливі події першої Української Революції, ознайомились з особливостями роботи з музейними архівами і фондами, поспілкувались з науковими працівниками музеїв.

Головний результат проекту – нові ідеї щодо маршрутів експедицій, екскурсій, походів історико-краєзнавчого спрямування, ініціативи та проекти, запропоновані до спільної реалізації з громадськими організаціями, навчальними закладами та місцевим самоврядуванням.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також