У Славутичі стартувала програма «Родина»

Соціальні робітники Славутицької міськради та КЗ «Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» обстежили житлово-побутові умови проживання 14 сімей.

Це було зроблено в рамках загальноміської програми «Родина», з метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та інтересів дітей. Виявлені порушення прав 4 дітей, 2 із них взято на облік, як таких, що  опинились у складних життєвих обставинах. Також, до служби у справ дітей та сім’ї надійшло 3 усних повідомлення про непедагогічні методи виховання дітей законними представниками.
З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснено чинне законодавство щодо їх відповідальності за виховання, навчання та утримання дітей в належних умовах, зосереджено увагу на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення прав дитини на належне утримання», який набрав чинності 28.08.2018 року. Ініційовано притягнення 2 батьків до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 184 КУпАП.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також