Київщина проведе наймасовіший урок доброти

 

У школах столиці та Київської області проведуть урок, присвячений всесвітньому Дню тварин

Школярі ознайомляться з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами вирішення проблеми бездомних собак і кішок, а також діючими правовими нормами, які стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Як повідомляють організатори заходу – благодійний Фонд Happy Paw – в рамках акції в школах Київщини та інших областей країни з 1 по 11 класи будуть проведені уроки доброти на основі методичного посібника фонду «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин».

Також за результатами проведення заходу Національним реєстром рекордів України планується фіксація рекорду – «Наймасовіший урок доброти в навчальних закладах, проведений протягом одного дня».

Для участі в акції зареєструвалися понад 1000 шкіл з усієї України в яких буде проведено понад 10 тисяч уроків. Крім українських шкіл до акції приєдналися і навчальні заклади з Греції (Афіни) і Бельгії (Брюссель).

Також в цей день, 4 жовтня, о 16:00 відбудеться урочисте відкриття вигульного майданчику для собак в м. Бровари (зелена зона вздовж парку «Перемога» з боку вул. Ярослава Мудрого). Ініціатором будівництва майданчика стала 14-річна дівчинка, яка звернулася до фонду з даною ініціативою.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також