Юристи Київщини співпрацюватимуть з Громадською спілкою

 

Двосторонні партнерські стосунки налагоджені між Громадською спілкою «Мережа правового розвитку»  та Головним територіальним управлінням юстиції Київщини.

Про це свідчить підписання Меморандуму про співпрацю. Під час підписання документу представники обласної юстиції та громадської організації домовилися вже у вересні-жовтні провести круглий стіл за участю співробітників Департаменту освіти Київської облдержадміністрації з метою реалізації спільних заходів у сфері протидії булінгу серед підлітків та розвитку інституту медіації в регіоні.

Мережа правового розвитку – це коаліція громадських організацій, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Проект був створений понад 10 років тому за ініціативою Міжнародного фонду «Відродження». Сьогодні спілка об’єднує 26 організацій у 16 регіонах України, які надають близько 40 000 правових консультацій щорічно.

«Дякуємо нашим партнерам за відкритість і бажання спільними зусиллями змінювати правосвідомість громадян. Впевнений, що ми зможемо посилити потенціал один одного і разом втілити в життя ряд корисних проектів для мешканців нашої області», – зазначив в. о. начальника юстиції Київщини Олег Кужелєв.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також