Workout Fest 25 серпня: грандіозна подія

 

25 серпня в столиці України відбудеться грандіозний фестиваль здорового способу життя – Workout Fest

В рамках події Всесвітня Федерація Стріт Воркаут і Стрітліфтінга проведе три головних чемпіонату року:

  • чемпіонат світу з Streetlifting;
  • чемпіонат світу з Workout рекордам ;
  • чемпіонат України з Street Workout – 2018 .

Біля Арки Дружби народів на чемпіонат з найпопулярнішого спортивного руху Street Workout зустрінуться більше 180 учасників з 34 міст України та більше 20 атлетів з 14 країн, які будуть боротися за звання найсильнішого атлета країни. Особливістю чемпіонату 2018 року стане розширення вагових категорій дисципліни Streetlifting. а також поява жіночої категорії, збільшення кількість учасників в дисципліні Workout Freestyle. Запланована й програма рекордів для дітей: «Підтягування на турніку» і «Віджимання на брусах», «Віджимання від підлоги».

Додатковою мотивацією для атлетів стане призовий фонд чемпіонату, який становить 135 000 грн!

Організатор заходу – World Street Workout & Streetlifting Federation, федерація Street Workout Ukraine – лідер руху прихильників здорового способу життя в Україні.

Федерацією було встановлено вже понад 1500 спортивних майданчиків та проведено понад 2500 безкоштовних лекцій і семінарів. Завдяки діяльності організації Street Workout більше 2 млн. Чоловік по всьому світу перестали вживати наркотичні речовини у вигляді алкоголю і тютюну. Важливо не забороняти вживання, а давати альтернативу у вигляді спортивної активності і фізичного розвитку.

Очолювати суддівську колегію буде дворазовий чемпіон світу з Street Workout, світовий рекордсмен і суддя вищої категорії Євген Кочерга.

Міжнародний фестиваль здорового способу життя Workout Fest проводиться за підтримки мера м.Києва Віталія Кличка та за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Головний організатор – голова федерації World Street Workout & Streetlifting, керівник федерації Street Workout Ukraine, соціально-громадський діяч Денис Мінін.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також