Європейські посланники з питань децентралізації відвідали Баришівщину

 

До Баришівського району Київщини з офіційним візитом завітали представники європейських організацій.

Зокрема, Баришівку відвідали: спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, директор Програми U-LEAD з Європою від GIZ Бастіан Файгель, радник з питань децентралізації Представництва ЄС в Україні Бенедикт Геррманн та політичний радник Посольства Німеччини в Україні Рафаель Раум. Тут спільно з головою Баришівської РДА Олегом Левченком, головою Баришівської районної ради Володимиром Гуменюком та Волошинівським сільським головою Ларисою Макаренко гості обговорили процес децентралізації у Київській області та у Баришівському районі зокрема.

Презентував роботу Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону, його директор Олег Любімов, детально зупиняючись на результатах децентралізації, перевагах і перспективах її проведення, а також – на перепонах, що заважають успішному втіленні реформи. Ґеорґ Мільбрадт висловив задоволення тим, що місцева влада на всіх рівнях підтримує процес створення Баришівської ОТГ.

Представники Баришівського району в свою чергу подякували U-LEAD та Київському ЦРМС за постійну підтримку громад шляхом надання юридичних консультацій, проведення тренінгів та організації навчальних візитів.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також