Особисте приймання громадян головою Києво-Святошинської РДА

 

Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації провела приймання громадян.

Одним з важливих питань, які були обговорені – аварійний стан маршрутних таксі, погане ставлення водіїв до пасажирів та відмова перевозити громадян пільгових категорій, а саме дітей з багатодітних сімей та дітей-сиріт. Мирослава Смірнова доручила профільному заступнику Артему Кошику провести бесіду з власником компанії-перевізника щодо неприпустимої поведінки водіїв. У разі, якщо питання не вирішиться, в РДА ініціюють виїзд робочої групи із залученням відповідальних за цей напрям представників КОДА для перевірки фактів із подальшим розірванням договору з перевізником.

Також обговорювались питання створення та розвитку спортивної інфраструктури, у тому числі  будівництво нового стадіону у селі Гатне. На приймання прийшов голова бюджетної комісії райради Олександр Паламарчук, який представляє інтереси села в районній раді та один із найкращих тренерів у Києво-Святошинському районі, керівник спортивного клубу «Гатне» Андрій Давиденко.

Наостанок Мирослава Смирнова обговорила з мешканцями району ще один дуже перспективний напрям – можливості перероблення твердих побутових відходів. Закриття полігону між Крюківщиною і Тарасівкою не вирішує проблеми утилізації сміття, тому це питання вимагає комплексного підходу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також