Врятувати багатодітну родину

До приймальні Ігоря Кононенка люди часто звертаються як до останньої інстанції. Після того, як їх проігнорували або відмовили в усіх установах, куди зверталися по допомогу, – остання надія на Ігоря Віталійовича. Але  ж він не чарівник і його можливості також обмежені.

Головне завдання депутата – допомагати щодо вирішення соціальних питань, важливих для всієї громади. Тож усі наявні ресурси направляються на проекти, необхідні  для  значної кількості людей у регіоні. У першу чергу йдеться про допомогу дитячим садкам, школам, місцевим медичним закладам тощо.  Також велика увага приділяється дитячим будинкам сімейного типу.

Допомога родині погорільців не відноситься до вищеперахованого. Але Ігор Віталійович не зміг пройти повз біду багатодітної сім’ї із села Жуківці Обухівського району.

Минулої зими в селі згорів дерев’яний будинок  родини Атякіних. Подружжя з трьома дітьми, наймолодшому з яких виповнився лише рік, опинилося на вулиці. Довелося переїхати у вагончик, де родина з маленькими дітьми бідувала більше півтора року. Куди тільки не зверталося багатодітне подружжя, але допомоги не отримало. Оскільки будинок не був застрахований, то на будь-які виплати розраховувати було не варто.

Уже в повному відчаї вони звернулися до народного депутата.

Ігор Віталійович сказав: «Головне, що діти не постраждали. А новий будинок у вас буде!»

І, дійсно, на даному етапі швидкими темпами йде спорудження будинку за сучасними технологіями енергозбереження.

Подібний проект знаходиться за рамками обов’язків народного депутата, адже Ігор Кононенко завжди наголошує, що концентрує ресурси на  вирішення проблем, які стосуються значної кількості жителів регіону. Отож дане будівництво – виключна ситуація.

Разом з тим це ще й нагадування для нас усіх про необхідність дотримання пожежної безпеки!

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також