Відбулась 47 сесія Славутицької міськради

Чергова 47 сесія Славутицької міської ради VII скликання відбулась 10 вересня.

На початку сесії депутатів повідомили про дострокове припинення повноважень депутата Славутицької міськради Вячеслава Галімзеновича Хусалімова y зв’язку із смертю. Наступним за черговістю кандидатом у депутати став Олександра Олексійовича Демидов, керівника ТОВ «МедіаДім» м. Славутич.

Депутати  схвалили Концепцію соціально-економічного розвитку територіальної громади м. Славутич, а також Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад «Славутич-Чернігівський регіон». Також було внесено зміни до міських програм «Захисник Вітчизни», «Здоров’я славутичан», «Благоустрій міста» та  бюджету м. Славутича на 2018 рік. На 100 тис. грн. збільшено фінансування міської програми «Турбота» для надання матеріальної допомоги жителям.

Було розглянуто питання про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Славутича. Не залишена поза увагою електронна петиція щодо визнання котів частиною міської екосистеми та запропоновані заходи щодо створення комфортних умов співіснування жителів міста і безпритульних тварин та покращення санітарно-епідеміологічного стану.

На завершення своєї роботи депутати  внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету (новими членами виконкому стали Моругий С.Д. та Кобяк О.Ф.) та  розглянули земельні питання.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також