Огорожу Байкового кладовища у Києві хотіли знести ще у 2002 році (ДОКУМЕНТИ)

Рішення про знесення огорожі Байкового кладовища (Київ) було прийнято ще у 2002 році.

Про це повідомляє сайт «Активні громадяни» з посиланням на інформаційний запит до Київської міської державної адміністрації. Рішення про реконструкцію огорожі було прийнято ще 17 років тому. Зокрема, було рекомендовано перекласти ворота №2-4.

 

Крім того, у травні 2018 року було проведено Акт обстеження огорожі кладовища вздовж вулиці Байкова, згідно з яким, виявлені значні пошкодження. Зокрема, значний крен огорожі в бік пішохідної зони, повсюдне руйнування кладки, випинання та вивітрювання окремих ділянок, чисельні вертикальні та горизонтальні тріщини тощо. Крім того, комісія відзначила можливість зсуву грунтів Байкового кладовища, особливо під час паводку, оскільки водовідвідні елементи огорожі відсутні.

«У зв’язку з значним пошкодженням та втратою міцності існуючих матеріалів огорожі, вважаємо доцільним повне перемурування пошкодженої огорожі», – говориться в документі.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що загальна вартість робіт на огорожі Байкового кладовища становить 22 млн гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також