У Мистецькому Арсеналі пройде четвертий фестиваль віскі

20 жовтня в Києві відбудеться четвертий великий фестиваль односолодового віскі – Whisky Dram 2018

Його проведуть на новій локації – в Мистецькому Арсеналі площею чотири тисячі квадратних метрів. Обіцяють багато повних склянок, приїзд міжнародних Амбассадор різних віскі-брендів і повноцінний лекторій.

Whisky Dram – фестиваль про взаємовідносини між людиною і класичним алкогольним напоєм, який вперше згадується в XV столітті. Історія віскі довга і не стоїть на місці, тому на заході можна буде отримати базові знання і заглибитися у вивчення всіх тонкощів культури його правильного вживання.

На вході кожен відвідувач отримає професійний дегустаційний келих Spiegelau, безкоштовний коктейль на основі віскі, гід по фестивалю, можливість відвідати будь-яку з дванадцяти лекцій і знижку в pop-up магазин від Good Wine. Ще п’ять лекцій будуть доступні для категорії PRO з додатковою платою за участь.

Всього на Whisky Dram 2018 представлять вісім зон, серед яких чотири дегустаційних залу (Speyside, Highland, Америка / Ірландія, Азія), зона Selective Whisky з рідкісними позиціями напою, лекторій, бар з авторськими коктейлями від чотирьох кращих бартендер Києва та фуд-корт. У зоні від Yellow Place готуватимуть класичний ірландський кави на основі віскі.

Квитки продаються за ціною 550 гривень. Купити їх можна онлайн.

Детальніше про фестиваль – на офіційній сторінці Whisky Dram 2018 у Фейсбуці. Там же можна ознайомитися зі списком рідкісних і ексклюзивних видів віскі, які будуть доступні для дегустації. Серед них позиції десятирічної, п’ятнадцятирічної і навіть тридцятичотирирічний витримки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також