В Яготині намагалися встановити «столичні» тарифи на проїзд

 

8 серпня на засіданні виконкому Яготинського міськради депутати розглянули і затвердили тарифи на проїзд на міських автобусних маршрутах

Спочатку вартість разової поїздки планувалося підняти з 4 гривень 50 коп. до 8 гривень. Однак, побоявшись повної зупинки руху, вартість проїзду поки підвищили до 6 гривень.

Про це відомо з повідомлення на офіційному сайті Яготинської міської ради.

«У Яготинську міську раду звернулися суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, з питанням про підвищення тарифу на проїзд Яготині, мотивуючи це підвищенням мінімальної зарплати і рівня цін на пально-мастильні матеріали, запчастини тощо», – розповів виконуючий обов’язки міського голови Сергій Овчаренко.

Цікаво, що в ході обговорення підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті члени виконавчого комітету вносили пропозиції про встановлення тарифу від 5 до 8 гривень.

Однак, щоб уникнути скорочення частоти рейсів транспорту на міських автобусних маршрутах і повної зупинки руху громадського транспорту в місті Яготин, виконавчий комітет Яготинської міської ради встановив тариф на проїзд в автобусах в розмірі 6 гривень.

«Дане рішення набуде чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення в газеті «Яготин – місто моє», – повідомили в міськраді.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також