Рух на Шулявському шляхопроводі відкриють до кінця року (ВІДЕО)

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що рух на відремонтованому Шулявському шляхопроводі відкриють до кінця поточного року.

Про це він повідомив на відеоролику, яке розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі. За його словами, сьогодні там розмістили останню 540-тонну секцію. Попереду – зварювальні роботи, які мають закінчити до 8 грудня та влаштування асфальтного покриття. Кличко запевнив, що будуть використані сучасні матеріали, які дозволяють працювати за низьких температур. Крім того, під час реконструкції на Шулявському шляхопроводі зроблять з’їзди і прокладуть контактну та освітлювальну мережі.

Друзі! Сьогодні встановили останню секцію нового Шулявського шляхопроводу.Прогін вагою у 540 тонн підійняв і виставив у проектне положення голандський супердомкрат. Маніпуляція зайняла у спеціалістів усього півгодини.Тепер секцію вирівняють з металоконструкцією мосту і розпочнуть зварювальні роботи. За планом, їх мають завершити до 8 грудня.Потім розпочнуть влаштування асфальтного покриття шляхопроводу. Фахівці відзначають, що забезпечені сучасними матеріалами, аби робити це і за низьких температур. Тож всі налаштовані і працюють, аби в кінці грудня рух Шулявським шляхопроводом був відкритий!

Опубліковано Кличко – мер Середа, 4 грудня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що брати Клички відкрили на Березняках легкоатлетичний манеж.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також