В Ірпені оголошено переможців Громадського бюджету

 

У місті Ірпінь (Київська область) підбито підсумки голосування за громадські проекти, що фінансуватимуться коштом бюджету громади.

У голосуванні взяли участь 58 проектів, які не суперечили чинному законодавству та відповідали вимогам, зазначеним у положенні про «Громадський бюджет». Робоча група оголосила 11 проектів-переможців, які будуть впроваджені найближчим часом.

Більшість ініціатив – освітні. Переможцем за кількістю голосів серед малих і великих проектів стала школа №17. Там буде створено креативний простір для відпочинку учнів і придбано звукове обладнання для оснащення актової зали. Найбільше своїх ініціатив відстояла Ірпінська ЗОШ №3. У 2019-му році там відбудеться реконструкція актової зали, облаштування системи безпеки та створення комфортного простору для розвитку особистості «Платформа успіху». Також переміг проект ЗОШ №2 з модернізації шкільного медкабінету, а на територіях дитсадків «Радість» та «Джерельце» будуть встановлені спортивні майданчики.

Серед переможців лише два проекти не є освітянськими – будівництво майданчика для вигулу собак у парку «Перемога» та облаштування дитячого майданчика на вул. Лісова. ДНЗ «Лісова пісня» не став переможцем, але рішенням робочої групи на залишкові кошти від великих проектів у садочку буде по-сучасному облаштовано спортзал.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також