У Києві в 100 разів знижений земельний податок для творчих майстерень

Київрада зменшила податкове навантаження на творчі спілки, майстерні та інші заклади культури столиці, які не належать до державної і комунальної форм власності

Зокрема, мова йде про зниження процентної ставки сплати земельного податку з 1% до 0,01%. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київради.

Сьогодні, 9 жовтня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів в Києві». Київрада зменшила податкове навантаження на творчі спілки, майстерні та інші заклади культури столиці, які не належать до державної і комунальної форм власності. Зокрема, мова йде про зниження процентної ставки сплати земельного податку з 1% до 0,01%.

«Прийняття даного рішення дозволить знизити податкове навантаження на творчі майстерні художників, скульпторів, народних майстрів, музеїв, театрів, творчих спілок у галузі культури. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів, для них важлива фінансова підтримка з боку міста», – підкреслив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Відзначається, що тільки Національний союз художників щорічно реалізує велику програму безкоштовних творчих заходів, в тому числі 100 художніх виставок в Центральному будинку художника і галереї «Художник», спрямованих на розвиток і збагачення національної культури.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також