Мітинг проти високих податків: у Білій Церкві люди вийшли під міськраду

 

У місті Біла Церква люди обурені високими податками на землю

Вони вийшли під стіни міськради з вимогою протягом тижня подати проект рішення щодо впорядкування податків.

Жителі міста Біла Церква, які мають у власності землю, почали отримувати від Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції квитанції для оплати земельного податку в розмірі 3-5 тисяч гривень. Городян обурили такі суми, тому вони вийшли на мітинг під стіни міськради з вимогою відзначити «абсурдно високі ставки податку».

– Несплата цієї суми буде означати, що прийде виконавча служба і буде відбирати землі. Людині діватися нікуди, – зазначив один з учасників мітингу Сергій.

У міській податковій інспекції заявили, що до даної збору не мають ніякого відношення.

– У цій всій схемі фіскальна служба – просто організація, яка друкує квитанції на оплату, тобто скільки платити за квитанцією, приймає рішення місцевої ради, – підкреслив начальник Білоцерківського відділення ГУ УКРІНФОРМ в Київській області Павло Козирєв.

Після мітингу учасники протесту хотіли зустрітися з авторами податкових ініціатив, але на робочому місці не було ані міського голови, ані його заступника. За результатами зборів активісти прийняли резолюцію, в якій вимагають від міської ради протягом тижня подати проект рішення щодо впорядкування податків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також