У Вишневому поліція провела профілактичний рейд «Пішохід»

У Вишневому Київської області поліція провела профілактичний рейд, в рамках якого затримували правопорушників.

Про це повідомляє відділ комунікації обласної поліції. Всім пішоходам, які вирішили перейти дорогу в недозволеному місці, виносили попередження.

Таким заходом поліція хотіла привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми дорожньо-транспортного травматизму та нагадати про те, що Правила дорожнього руху (ПДР) потрібно знати та виконувати, всі без виключень. Працівники поліції одночасно працювали з водіями та з пішоходами, пояснюючи їм можливі наслідки недотримання правил.

Основну увагу приділили декільком пунктами:

  • переходу проїжджої частини у невстановленому місці або на заборонений (жовтий чи червоний) сигнал світлофора;
  • порушенням водіями правил проїзду пішохідних переходів;
  • ненадання переваги в русі пішоходам.

За дві з невеличким гаком години виявили понад 10 пішоходів-порушників, які зухвало нехтували елементарними правилами дорожнього руху, а це означає, що вони піддавали себе на небезпеку, часом смертельну. Вони перебігали дорогу, де заманеться, і все це при наявності облаштованого пішохідного переходу. Пояснення у всіх одне: поспіх.

За тиждень таких профілактичних рейдів було задокументовано 25 фактів порушення ПДР пішоходами. На порушників склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 127 КУпАП (за перехід в недозволеному місці).Раніше «Столичний регіон» писав про нововведення у Вишгороді: школярів привчатимуть до сортування сміття.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також