КОДА видала позитивний висновок Вишневій ОТГ

14 листопада Київська облдержадміністрація видала позитивний висновок потенційній Вишневій об’єднаній територіальній громаді Києво-Святошинського району. Об’єднатися планують Вишневська міськрада та Крюківщинська сільрада.

Про це стало відомо з розпорядження голови КОДА Олексія Чернишова «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» №641 від 14.11.2019 року.

«Затвердити висновок Київської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень Вишневої міської ради та Крюківщинської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Вишневе і села Крюківщина в Вишневу міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області», – написано у розпорядженні.

Відзначається, що проекти рішень пройшли громадські обговорення та незважаючи на те, що Вишнева ОТГ не передбачена в перспективному плані формування громад, її створення відповідає Конституції і законам України.

Раніше «Столичний регіон» писав про віче, що відбудеться у столиці 21 листопада.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергій

    В Крюківщині дороги кращі ніж у південній частині Вишневе. І організувати вивіз сміття Діков разом з комунгоспом не спроможний. Школу Першу вже будують десятиліття. А в Крюковщині з цим краще.

Залиште коментар

Читайте також