У Києві з’явилась школа ім. Сервантеса

 

Столичній гімназії присвоїли ім’я іспанського письменника

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати присвоїли спеціалізованій школі І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови № 176 ім’я Мігеля де Сервантеса Сааведри.

Трохи раніше із такою ініціативою до Київради звернулося Посольство Королівства Іспанії в Україні. Школа № 176 розташована у Дніпровському районі, почала свою роботу у 1978 році як навчальний заклад із поглибленим вивченням іспанської мови.

У 2010 році заклад було реорганізовано, з тих пір учбовий заклад є суспільно-гуманітарною гімназією з тим же профілем. Учні демонструють великі успіхи у вивченні іспанської мови, популяризуючи традиції та культуру сонячної Іспанії в Україні. Усі учні є активними учасниками програми обміну студентами, яку організовав Департамент освіти Міської ради Мадриду. За підтримки Посольства Королівства Іспанії також щороку на базі навчального закладу проводяться Міжнародні Сервантесівські конференції.

Мігель де Сервантес Сааведра – іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури. Відомий, передусім, написанням твору «Дон Кіхот», який багато критиків називають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також