Школа без вчителя з математики: київська тенденція

У школах кожного району Києва є вакантні посади вчителів математики

14 загальноосвітніх установ Києва шукають в штат вчителів математики, ще 10 потребують викладачів фізики. Цікаво, але у відкритому доступі інформації про доступні вакансії годі й шукати. Про це стало відомо з повідомлення виконавчого директора аналітичного центру CEDOS Єгора Стадного на його сторінці в Facebook.

«Два місяці тому я побачив інформацію про те, що в одній зі шкіл Голосіївського району протягом року взагалі не було вчителя математики. Тому я вирішив подивитися, скільки вакансій вчителів в столиці незаповнені. Вибрав фізику і математику, про яких найчастіше говорять як про дефіцитні», – зазначив він.

Стадний також підкреслив, що інформації про доступні вакансії вчителів у відкритому доступі немає. І для того, щоб про них дізнатися, довелося писати запити в кожне управління освіти міста. На сьогодні відповіді дали 8 районів столиці.

«Загалом вакансії вчителів фізіти і математики дійсно є, але не так багато – до 7% в залежності від району», – зазначив аналітик.

Отже, на сьогодні вакантні посади у:

  • Голосіївському районі – 3 посади вчителя математики (школи №59, №150, №151);
  • Дарницькому районі – 3 посади вчителя математики (школи №160, №261, інжеренерна гімназія), 1 – вчителя фізики (школа №284);
  • Деснянському районі є вакантні посади вчителя математики (школи №275, №292, №300) і вчителя фізики (школа №275) (кількість не вказали);
  • Дніпровському районі – математики (школа №148) і 4 посади вчителя фізики (школи №81, №4);
  • Оболонському районі – математики (школа №21) та фізики (школи №104, №21);
  • Печерському районі – математики (школи №78, №181);
  • Подільському районі – математики (школи №34, №6) і фізики (школи №34, №63, №2);
  • Солом’янському районі – фізики (школа №221).

Раніше повідомлялося, що КП «ГІОЦ» оголосило тендер на створення веб-сервісу для пошуку роботи в Києві. На відміну від уже існуючих розкручених і популярних майданчиків з пошуку роботи, тут повинні будуть публікуватися виключно вакансії столичних комунальних та державних установ. Цікаво, що за 1,8 млн гривень, які збираються витратити на це задоволення, протягом 10 років можна щомісяця розміщувати по сто вакансій на сервісах work.ua і rabota.ua.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також