У Києві недоношені малюки встановили два рекорди України

18 листопада в світі відзначають Міжнародний день передчасно народжених дітей

На честь цієї події в Києві пройшло «Свято Малюка», в рамках якого визначили найменших рекордсменів України.

Організатором заходу виступила Всеукраїнська асоціація батьків «Ранні пташки». На події були присутні багато сімей, які пережили народження своїх дітей на ранньому терміні.

За статистикою, в Україні кожна 10 дитина з’являється на світ раніше терміну. Передчасні пологи майже в половині випадків є однією з причин загибелі немовлят. Однак учасники «Свята Малюка» показали громадськості, що дитина, яка народилася раніше встановленого часу, може вирости абсолютно здоровою.

У «Дитячій планеті» для таких малюків організували кілька розважальних зон з батутами, атракціонами, фудкортом і басейном з кульками. Всіх маленьких гостей розважали цікавою програмою і конкурсами. Захід розпочався з офіційної частини, на якій виступили лікарі з історіями про порятунок крихіток. Кожен бажаючий міг відправити повідомлення на номер благодійного фонду і допомогти тим малюкам, які важко перенесли раннє народження.

Також на святі зафіксували два рекорди України: найменший строк вагітності на момент пологів та найменша вага, з якою лікарі змогли виходити малюка. Статус рекордсмена отримав син Юлії та Максима Василькових. Їх син Максим народився на 23-му тижні вагітності. Компанію йому склав Захар Подопригора, народжений з вагою всього в 470 грамів при нормі 3500. Він став найменшим немовлям в Україні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також