На Васильківщині пройде військо-патріотичний вишкіл

У Васильківському районі закінчуються приготування до військово-патріотичного вишколу в польових умовах, що відбудеться в рамках проекту «Ми громадяни України».

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. У вишколі, що триватиме три дні на Лелечому полі в с.Велика Бугаївка, візьме участь 50 підлітків. Це буде подія яку діти запам’ятають на все життя.

Три дні і дві ночі в справжньому таборі, з ночівлею в наметах та можливістю проявити себе в квесті, зі смугою перешкод, переправами та стрільбою з вогнепальної зброї. Діти здобудуть нові знання та досвід з виживання в природі, орієнтуванні на місцевості, навчаться поводити себе з міно-вибуховими пристроями. А головне отримають безцінний приклад мужності, патріотизму, сили волі та характеру від учасників АТО.

«Щовечора в колі ватри,  після смачної вечері діти в невимушеній бесіді взнають багато нового та цікавого у тому числі, про визвольну боротьбу українців за вільну Україну та реальні історії з життя на війні», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також