У Києві нагородили стейкхолдерів «зелених змін»

За досягнення в області екологічної безпеки були відзначені 50 стейкхолдерів

Проведення модернізації виробництва, запуск потужних очисних споруд, робота «зеленого» офісу, впровадження енергозберігаючих рішень, підтримка соціальних ініціатив, розробка програм екологічного характеру на рівні регіонів – це лише частина того, що впроваджують українські підприємства, громадські організації і чиновники в сфері природоохоронної діяльності. Досвід найуспішніших представників об’єднали організатори проекту «ЕКОтрансформація-2018».

Підприємства, яким вручили ЕКО-Оскари, показують, що незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, гідні приклади впровадження передових технологій є.

Церемонія нагородження відбулася в Києві. Як зазначила шеф-редактор журналу «Екологія підприємства», керівник проекту «ЕКОтрансформація-2018» Людмила Циганок, суть заходу в тому, щоб популяризувати успішний досвід великих підприємств, громадських організацій, бюджетних установ. Ще одне завдання – показати, що проведення екологічної модернізації успішно відбивається на процесі виробництва.

Символічний ЕКО-Оскар, який вручали учасникам проекту, представляє собою скляний куб, що складається з декількох елементів. Таким дизайном організатори підкреслили, що тільки спільні зусилля влади, підприємств і громадських організацій зможуть забезпечити потужний прорив у впровадженні природоохоронних заходів.

Відкрила церемонію нагородження співачка Руслана, яка є Амбассадором відновлюваної Енергії в світі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також