Кличко презентував Київ на економічному форумі в Аахені

Мер столиці Віталій Кличко відзначив, що Київ є надійним партнером і перспективним ринком для бізнесу та інвестицій.

Про це він заявив в німецькому місті Аахен, під час виступу на форумі «Світова торгівля в умовах глобальних змін». У ньому беруть участь близько 1000 учасників, серед яких представники понад 50 промислово-торговельних палат Німеччини, провідних німецьких компаній, що здійснюють зовнішньо-торговельну діяльність, експерти.

Кличко зауважив, що 60% всіх іноземних інвестицій в українську економіку «приходять» саме до столиці, адже в місті запроваджено прозорі механізми управління, а «гарантом» для інвесторів мер виступає особисто. Разом з тим, Київський міський голова зазначив щодо ефективності співпраці Києва з німецькими партнерами. Він додав, що протягом останніх чотирьох років столична влада працює над оновленням інфраструктури, будівництвом нових шкіл та садочків, ремонтом лікарень, створенням зелених зон відпочинку європейського рівня.

«Хочу запевнити, ми – надійні партнери. Київ – перспективний ринок для бізнесу та інвестицій. І його мер – захисник інвестицій і добре говорить німецькою. Ми приречені на ефективну співпрацю. І налаштовані на неї!» – звернувся до представників німецького бізнесу Віталій Кличко.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також