У Білій Церкві будуть реорганізовані дві музичні школи

 

Музичні школи №2 та №3 в Білій Церкві будуть реорганізовані для розширення послуг, що надаються

У Білій Церкві (Київська обл.) знову обговорювали долю музичних шкіл №2 та №3. Мер міста Геннадій Дикий запевнив, що про ліквідацію шкіл не йдеться: згідно з рішенням Білоцерківської міськради, на базі третьої школи буде створена школа мистецтв, а для реорганізованої другий музичної школи побудують нову будівлю.

Повідомляється, що 14 серпня в місті Біла Церква відбулися збори за участю народних депутатів і представників Міністерства культури і освіти, на якому обговорювалася доля місцевих музичних шкіл № 2 і №3.

За словами мера Білої Церкви Геннадія Дикого, раніше чотири міські музичні школи з шести вже були реорганізовані з метою «розширити повноту надання послуг».

«Мова про знищення не йде, мова йде про те, щоб ще відкрити хореографічне, театральне, художнє відділення, щоб діти, як це вже відбувається в чотирьох школах мистецтв Білої Церкві, мали більш широкий доступ до культури. Це зручно для батьків», – заявив міський голова.

За його словами, питання про подальше положенні шкіл №2 та №3 потрібно розділити, оскільки вони різні.

«Третя музична школа. У планах Білоцерківської міської ради, і так звучить в рішенні, було створення школи мистецтв №3 на базі третьої музичної школи. Хотів би запевнити всіх тут і Управління соцполітики в першу чергу, що жодна дитина не залишиться без викладача, крім того, ми збираємося взяти в школу №3 додаткові напрямки, збільшити кількість дітей, які навчаються і, відповідно, кількість викладачів», – підкреслив Дикий.

Що стосується музичної школи №2, то мер міста заявив, що будівля навчального закладу стара і не може бути реконструйована.

«Уже на це засідання виконкому ми виносимо рішення про інвестиційному конкурсі на будівництво школи мистецтв на цьому самому місці (на місці музичної школи №2), тому що реконструювати хату-мазанку на сьогодні неможливо – це висновки всіх експертів», – зазначив він .

Геннадій Дикий додав, що на час будівництва нової будівлі викладачі та учні будуть переведені в місцеву школу, яка знаходитися в 200 метрах і працює в першу зміну.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також