В Ірпені буде спортшкола «Реал-Мадрид»

Першу на Київщині спортивно-соціальну школу фонду «Реал-Мадрид» буде відкрито у місті Ірпінь.
Про це повідомляє сайт Ірпінської міської ради. Відповідний меморандум підписано з ГО «Епіцентр – дітям». Соціально-спортивні школи «Реал-Мадрид» – це світовий проєкт, який успішно реалізується у 80 країнах світу. Планується, що в Ірпені він діятиме на базі трьох шкіл – 2, 3 та 17. В ньому безкоштовно братимуть участь близько 180 дітей, які потребують особливої уваги суспільства.
Окрім соціальное спортшколи, громадська організація «Епіцентр – дітям» планує реалізувати в Ірпені й екологічний проєкт.
Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новинки освітніх закладів Обухова.
Коментарі
Надежда
18/09/19 у 14:29
Здравствуйте, подскажите, когда можно будет узнать результаты отбора? Мы оставляли анкету в 17 школе г. Ирпень. Орел Дима, 6 лет, отец погиб 09.11.18, учится в 1-Б, воспитываю одна двоих детей, есть еще девочка 2 года 10 месяцев. Спасибо
Editor
19/09/19 у 08:34
Доброго дня! Зверніться до школи, редакція таких даних не має.