У 20 ОТГ Київщини мають відбутися вибори

 

У Київській області близько 20 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) будуть готові провести восени місцеві вибори

Таку думку висловив директор Київського Центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) Олег Любімов під час координаційної наради, яку він провів з представниками Всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування.

– При певній координації зусиль з боку обласної державної адміністрації, з боку усіх стейкхолдерів на осінь ми можемо випустити близько 20 об’єднаних територіальних громад на вибори, – сказав Любімов.

Наразі відомо, що у Бородянці процес об’єднання був ініційований, також вже проведені громадські слухання та розіслані пропозиції по навколишніх селах. Подібна ситуація у селищі Немішаєве, а от у селі Зазим’я Броварського району ситуація є трохи складнішою, як і у селі Пуховка. В смт Глеваха, за існуючими даними, поки що немає жодної ОТГ, а Баришівка та Баришівський район, не звачаючи на спротив сільского голови та низки депутатів, продемонстрували досить активний рух.

Непростим є становище селища Димер, бо там існує непорозуміння із районною владою, а село Гоголів розглядає та обговорює питання із навколишніми селами, заохочуючи вступити у свою ОТГ село Перемога Баришівського району.

У селі Ходосівка обговорення вже проведено, але на цьому поки що все і скінчилося. У Миронівці існує конфліктна ситуація меж міським головою та представниками районної влади, що суттєво заважає процесу об’єднання.

 

В цілому, є така проблема, як недостатня координація зусиль щодо впровадження реформи децентралізації з Київською обласною державною адміністрацією та обласної радою, вона також не сприяє пришвидшенню формування ОТГ.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також