Суспільно-розважальний комплекс з’явиться на Бориспільщині

 

У селі на Бориспільщині на 550 осіб населення хочуть побудувати розважальний комплекс майже за 10 млн гривень

Як відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 25 липня 2018 року Головурівська сільська рада оголосив тендер на будівництво суспільно-розважального комплексу по вул. Дніпровська, 87 в селі Кийлів Бориспільського району Київської області. Очікувана вартість закупівлі становить 9,7 млн ​​гривень.

Згідно з технічним завданням, підрядник повинен до кінця 2018 року провести гідроізоляцію та утеплення фундаменту, звести перегородки, встановити вікна та двері, встановити сходинки і дах з металочерепиці. Всередині будівлі необхідно зробити стяжку підлоги з подальшим укладанням ламінату, поштукатурити стіни і дверні косяки. Також необхідно провести гідравлічні випробування зовнішніх мереж, які ведуть до будівлі і прокласти всередині нові труби для опалення та каналізації.

У тендерній документації також зазначено, що в майбутньому медпункті потрібно змонтувати обладнання робочого місця стоматолога – з компресором, пересувним світильником, мийками.

У той же час навпроти розділів «Актовий зал», «Пошта», «Бібліотека», «Обладнання на водогін і каналізацію, опалення і вентиляцію», «Обладнання на електроосвітлення та автоматику» стоять прочерки. Ймовірно, це говорить про те, що одним тендером зведення центру не обмежиться. Загальна площа забудови становить 887 м2.

Оскаржити умови тендера можна до 6 серпня, а подати пропозиції – до 10 серпня 2018 року. Аукціон запланований на 13 серпня.

На сайті Міністерства регіонального будівництва та житлово-комунального господарства в реєстраційній картці програми сказано, що реалізація інвестиційного проекту «Будівництво суспільно-розважального комплексу на вулиці Дніпровській, 87 в селі Кийлів (…)» викликана необхідністю створення сільського центру для поліпшення соціального становища населення.

За задумом розробників, будівництво суспільно-розважального комплексу має дозволити створити нові робочі місця, отримати додаткові надходження в бюджет і сприяти розвитку інфраструктури населеного пункту. У Міністерстві припускають, що після здачі об’єкта в експлуатацію у жителів Борисполя і жителів Бориспільського району з’явиться можливість скористатися рекреаційною зоною на березі річки Дніпро.

У 2015 році загальна кошторисна вартість проекту становила 8,71 млн гривень. З початку будівництва об’єкта станом на 1 жовтня 2016 року виконано робіт на суму 4,7 млн ​​гривень. На даний момент ступінь готовності об’єкта становить 45%.

А 16 червня 2017 року Головуровскій сільрада перезатвердив бюджет будівництва суспільно-розважального комплексу в Кийлові, збільшивши кошторисну вартість до 11,5 млн гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також