У Васильківському районі пройшов «Урок мрій»

Навчальні заклади Васильківщини (Київська область) долучились до проведення особливого проекту — Всеукраїнського «Уроку мрій».

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. «Урок мрій» було проведено за ініціативою «Освіторії» та вчителів-новаторів з різних куточків країни.

Дітям запропонували подумати, якими мріями вони можуть змінити світ на краще. І найголовніше — які кроки треба зробити, щоб цю мрію втілити в життя. Малюнки учнів, створені під час уроку мрії або вдома, розміщено у фейсбуці під хештегом #МояДитячаМрія.

«Приємно спостерігати за дітьми які прагнуть до більшого, нового та кращого! Мрії надають поштовх до розвитку, отримання нових знань, розвитку особистості дитини та будівництва нової, сучасної УКРАЇНИ! Багато фото замріяних, щасливих дітей які з вірою в краще майбутнє, створюють свій шлях, без війни, з миром та чистим небом над батьківщиною. 100 тисяч дитячих мрій відправлять у космос!», – відзначив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також