Співробітники «Київоблгазу» вдерлися на дачу під час відсутності господарів

Контролери «Київоблгазу» зробили щось таке, що обурило користувачів та призвело до гучних наслідків. Йдеться про те, що працівники компанії брутально вдерлися на приватну територію у той час, коли хазяїв вдома не було.

Господиня дачного будинку в селі Тростинка Васильківського району приїхала у свій дачний будинок та побачила зламаний паркан. Трохи згодом вона побачила й інші зміни, а саме опломбований газовий лічильник. Під ним лежав папірець, що виявився актом про відімкнення, датований ще кінцем березня, а поряд знайшлися акти «про порушення» і «про усунення порушення», без номерів і дати складання. Для захисту своїх прав і виявлення винних господиня звернулася в поліцію.

Голова сільради підтвердив, що співробітники Васильківської філії «Київоблгазу» проникли на ділянку через дірку в паркані під час відсутності господині і тільки потім поїхали за головою, щоб показати «порушення», яке нібито знайшли, а саме відсутність облікового механізму в лічильнику. Ці дії швиденько легалізувала комісія «Київоблгазу», нарахувавши споживачці 36 761,65 грн. за півроку, з вересня по березень, від дати попередньої перевірки до дня проникнення газівників через паркан.

Повідомити господиню дачі про засідання комісії не вважали за потрібне, хоча адреса її постійного проживання була вказана в договорі. Суд першої інстанції, всупереч абсолютно очевидним порушенням співробітників «Київоблгазу», постановив стягнути з господині дачі зазначену суму.
Подаючи апеляцію, мешканка Тростинки роз’яснила, що в ці півроку взагалі не жила на дачі, яку використовує тільки з травня по вересень.

Голова сільради це однозначно підтвердив. Представники облгазу ж відстоювали своє право лізти через паркан під час відсутності господарів, які «зобов’язані забезпечити безперешкодний доступ до лічильника». Апеляційний суд вказав «Київоблгазу» на масу порушень положень Кодексу газорозподільних систем.

Нарахування «Київоблгазу» були скасовані, рішення касаційному оскарженню не підлягає. Питання про те, чи був пошкоджений лічильник невідомими в той час, коли будинок стояв порожнім, або той факт, що до псування механізму мають безпосереднє відношення контролери «Київоблгазу», які незаконно потрапили на територію приватної власності без попередження власника, продовжило розглядати слідство.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про аферистів, що незаконно заволоділи правами на архітектурну пам’ятку у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також