Фейковий концерт: якого кандидата Київщини підставляють?

 

В Обухові невідомі розклеїли об’яви та роздають запрошення про начебто концерт, запланований на 6 липня.

В об’яві обіцяється, що приїде Іво Бобул та ще кілька менш відомих артисті для того, щоб знайомити обухівчан з кандидатом від партії «Патріот». Пікантність ситуації у тому, що жителі регіону дійсно не знають кандидата, чиє прізвище на одну літеру відрізняється від найпопулярнішого на Київщині народного депутата.

У 94му окрузі зареєстрований якийсь невідомий Кононко на ім’я Олександр. І начебто цей концерт призначений для знайомства з ним. Насправді ж ситуація буде наступною: люди зберуться, а концерту не буде! І розлючені та обурені обухівчани розійдуться по домівках.

На що розраховують організатори провокації? Провокатори сподіваються, що люди сплутають прізвища та не глянуть на ім’я. І за зірваний концерт вони звинуватять популярного депутата.

Яка мета провокаторів?

Ігор Кононенко, кандидат по 94му округу (Васильківський та Обухівський райони) має високу популярність серед місцевих жителів. Але є один його конкурент, який намагається знищити його репутацію за будь-яку ціну. Нечесний конкурент не гребає фейками, створюючи їх як на телеекрані, так і у реальності. «Фейковий» концерт – чергова та не остання спроба медіа-кілера виграти вибори.

Фейковий «концерт» – лише один з цілого ряду прикладів нечесного ведення кампанії.

Прохання до виборців не тільки 94-го округу, а всієї Київщини, бути уважним: перевіряйте інформацію, вірте тільки реальним справам, робіть усвідомлений вибір тих кандидатів, яким можна дійсно довіряти.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також