«Розумний» Київ покаже себе на зустрічі «розумних» міст світу

31 жовтня в конгресово-виставковому центрі «Парковий» пройде знакова подія в області онлайн- та цифрових технологій для сучасних міст

Мова йде про грандіозну зустріч фахівців в області цифрових технологій і онлайн-сервісів для сучасного міського мегаполісу – «Київ Смарт Сіті Форум-2018». Про це інформує прес-центр КМДА.

На Форумі зустрінуться «айтішники», представники міських адміністрацій та підприємці з багатьох держав світу. На брифінгу-анонсі Форуму виступив керівник Департаменту інформ-комунікаційних технологій Київської адміністрації Юрій Назаров.

Чиновник КМДА нагадав, що в столиці України подібна зустріч проводиться вже втретє. На ній фахівці поділяться досвідом впровадження в своїх містах смарт-технологій, сервісів онлайн, в цілому принципів «розумного» населеного пункту. За допомогою цих технологій городянин здатний вирішити багато проблем, не виходячи з дому. Потрібно мати тільки смартфон або комп’ютер.

«Принципи «розумного» міста вже зараз опанували двісті тисяч жителів столиці, – каже Юрій Назаров. – Можна особисто київському міському голові написати лист, який миттєво до нього дійде, докласти фото прорваного трубопроводу або згорілої лампочки. Можна записатися онлайн до лікаря. Не виходячи з дому заплатити за компослуги. Довідатися про час приїзду поїзда, купити квиток і ще багато чого дозволяють технології «розумного» міста».

«Розумне» місто можна побудувати тільки з розумним підростаючим поколінням, – каже керівниця громадської організації «Смарт Сіті Хаб» Мирослава Громова. – У Києві діє школа навчання міським смарт-технологіям, вже більше двохсот п’ятдесяти дітей навчилися там на безоплатній основі».

Зараз в Києві працює з успіхом вже приблизно сорок впроваджень смарт-технологій. Серед них – Громадський бюджет, електронні петиції на сайті міськради, Відкритий бюджет і інші сервіси.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також